Strategia działania


Nadwaga i otyłość to efekty zbyt dużej liczby i nadmiernej objętości komórek tłuszczowych. Pracujemy na ten stan przez całe życie, objadając się ponad miarę, przyjmując śmieciowe pokarmy, prowadząc zbyt bierny tryb życia.


Zabiegi, które poniżej zaproponuję, nie są przeznaczone dla osób otyłych, tylko dla tych, u których pojawił się problem z otyłością miejscową. Ponieważ zaproponowane przeze mnie metody nie są inwazyjne, natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
LIPOLIZA ULTRADŹWIĘKOWA/KAWITACYJNA w połączeniu z LIPOLIZĄ INIEKCYJNĄ. Kawitacja rozrywa komórki tłuszczowe, lipoliza rozpuszcza uwolniony tłuszcz. Nawadniając wybrane przez nas miejsca preparatem do lipolizy, sprawiamy, że fala kawitacyjna rozbijająca komórki uderza dokładnie tam, gdzie chcemy. Połączenie obu metod daje o wiele lepszy efekt niż suma tych zabiegów z osobna. Zazwyczaj wystarczą 3-4 zabiegi.
Przy bardziej zaawansowanym otłuszczeniu organizmu polecam zabieg inwazyjny – LIPOSUKCJĘ polegającą na rozbiciu komórek tłuszczowych i odessaniu ich za pomocą specjalnych kaniul. Jest to już jednak zabieg inwazyjny, wysokiego ryzyka, wykonywany w specjalistycznych klinikach, pod okiem anestezjologa.